Виховна робота

Виховна робота в центрі здійснюється згідно з планом роботи навчального закладу на рік та планів виховної роботи навчальних груп, бібліотеки, гуртків, секцій.

Виховна робота спрямована на формування в учнів особистих рис громадянина Української держави, розвиток духовності, моральності, художньо-естетичної, трудової, екологічної культури; виховання поважного ставлення до родини; формування здорового способу життя, на профілактику СНІДу, тютюнопаління та вживання алкоголю.

В навчальному закладі створено Раду учнівського самоврядування. За ініціативою Ради учнівського самоврядування та під її керівництвом проходять учнівські збори центру, державні та традиційні свята, ярмарки, КВК, виставки,  інтелектуальні марафони, конкурси, пізнавальні ігри, олімпіади, турніри, спортивні змагання, естафети, агітація за здоровий спосіб життя, зустрічі зі спеціалістами з профілактики негативних явищ, підвищення правової культури та правопорушень, робота прес-центру (випуск газет, блискавок, вітань), у ході яких учнівська молодь розвиває індивідуальні творчі здібності, творчо мислить і працює.

В центрі працюють гуртки: «Драматичний», «Модельна студія», «Вокально-хоровий», «Агітбригада», «Танцювальний», спортивні секції, бібліотечний гурток «Учнівський барометр», предметні гуртки.

В цілому позаурочною роботою охоплено 85% учні.

Учасники художньої самодіяльності за останні 3 роки займали призові місця у обласних оглядах-конкурсах художньої самодіяльності серед ПТНЗ  міста та області.

 


*****************************************************************

Виховна година для учнів

Виховна година «На шляху до незалежності»

22 січня 2019 року в групі В-11 відбулась відкрита виховна година  до 100- річчя підписання Акту злуки. Історично підтверджено, що акт злуки відбувся 22 січня 1919 року на Софійському майдані у Києві.

Виховну годину готували як педагогічні працівники майстер виробничого навчання Казимирець Т.П., класний керівник Мовчан Ю.М. так і учні групи.

Учні готували доповіді, реферати, малювали стіннівки і готували презентацію з теми.

Звітний концерт художньої самодіяльності під девізом «Любити серцем, розуміючи красу»

Проведення виховної години «День пам’яті жертв голодомору»

Виховний захід   “До 125- річчя з дня народження Патріарха Йосипа Сліпого”

*****************************************************************

Виховний захід:  «Японія – Країна Вранішнього Сонця»

*****************************************************************

 

  

  

    

Проведення огляду-конкурсу художньої самодіяльності

«Алло, ми шукаємо таланти!»

Святковий захід з нагоди 145-річчя з Дня народження Лесі Українки

Звітний концерт художньої самодіяльності під девізом «Народжені вільними!»

Огляд-конкурс «Алло, ми шукаємо таланти!»

Урочиста церемонія «Золота Молодь»

Свято української пісні

Звітній концерт-вистава «Цінності, на яких тримається людство»