Спортивна робота

«Якщо не бігаєш, поки здоровий,
доведеться побігати, коли захворієш.»

Авіценна

Мета фізичного виховання у професійно – технічному навчальному закладі – це послідовне формування всебічно гармонійного розвитку фізичних і духовних сил учнівської молоді.

Завданням фізичного виховання є:

 •  розвиток фізичних якостей;
 •  розвиток основних рухових та морально – вольових якостей, вмінь і навичок;
 •  ведення здорового способу життя;
 •  уміння самостійно організовувати руховий режим;
 •  постійно займатися фізичною культурою, спортом, туризмом.

Збірні команди центру приймають активну участь в Спартакіаді серед учнів ПТНЗ м. Харкова по таким видам спорту:

 Легкоатлетичний крос

Легка атлетика

  Міні – футбол

 Кульова стрільба

Волейбол

 Настільний теніс

Плавання

Спортивний туризм

Слобожанська миля

 У центрі проводяться різноманітні спортивні свята в яких на рівні з учнями участь у спортивних змаганнях беруть педагогічні працівники центру:

День здоров`я

Козацькі розваги

Спритні господині

Місячник фізкультурно – спортивної спрямованості

Проведення зустрічів учнів із Заслуженими майстрами спорту

Випускаються:

 • газети присвячені спортивним святам;
 • фото – стенди;
 • блискавки з поздоровленням переможців змагань;
 • на лінійках учнів, нагороджуються грамоти переможці першості центру;
 • проведені класні часи з показами фільмів «За здоровий спосіб життя», «СНІДУ – НІ».

В центрі працюють спортивні секції:

 • кікбоксінг
 • важка атлетика

Міні – футбол

Настільний теніс

Спорт протягом життя

У 2018/2019 навчальному році відбулися обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області з легкої атлетики, футзалу, настільного тенісу.

11 жовтня 2018 року на базі стадіону «Старт» відбулися змагання з легкої атлетики, наш навчальний заклад посів 7 місце. Приймали участь: Натальченко Ольга, Войтенко Марина, Бойко Вікторія, Романовська Марина, Гладун Валерій, Забицький Денис, Полях Андрій, Вовнянко Ольга, Поповченко Софія, Деменчук Анна.

04 грудня 2018 року на базі ДНЗ «Харківське вище професійне училище № 6» відбулися змагання з футзалу, посіли 6 місце, склад команди: Бездітко Артем, Азудіугву Еммануіл, Кухаренко Максим, Куделя Микола, Соляник Владислав, Харченко Віталій, Рупасов Денис.

20 грудня 2018 року на базі ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва» пройшли змагання з настільного тенісу, навчальний заклад посів 4 місце, склад команди: Касьянов Антон, Кухаренко Максим, Рупасов Денис, Маруна Анастасія, Натальченко Ольга. Касьянов Антон- посів 3 місце.

29 січня 2019 року на базі ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області» пройшли змагання з стрітболу, дівчата нашого центру посіли 3 місце, склад команди: Дубина Катерина, Дьякова Ксенія, Терещенко Христина.

19 лютого 2019 року на базі ЦПТО № 1 м. Харкова відбулися обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» із волейболу серед юнаків та дівчат. Команда дівчат від нашого центру (Лябах Юлія (гр.4), Маруна Анастасія (гр.6), Натальченко Ольга (гр.9), Божко Любов (гр.10), Терещенко Христина та Д’якова Ксенія (гр.11), Михайліченко Діана (гр.19)) виборола у змаганнях почесне друге місце.

 ЗВІТ

керівника фізичного виховання Кот Ю.М.

         За період 2017/2018 навчального року було проведено 6 обласних змагань:

–        Міні-футбол;

–        Настільний теніс;

–        Стрітбол;

–        Волейбол;

–        Плавання;

–        Спортивний туризм.

У вересні місяці 2017 року на подвір’ї нашого навчального закладу відбулося спортивне масове свято «День здоров’я» серед учнів І курсу. Цей захід дав змогу відібрати кращих кандидатів у збірну Центру та надалі готуватися до головних обласних змагань.

4-5 жовтня 2017 року відбулося змагання з міні-футболу, в якому приймали участь юнаки нашого Центру та посіли 6 місце.

21 листопада 2017 року відбулися змагання зі стрітболу, в якому приймали участь юнаки та дівчата. Юнаки посіли 8 місце, дівчата 3 місце.

З 12 по 14 грудня 2017 року згідно з графіком відбулося змагання з настільного тенісу, в якому приймали участь хлопці та дівчата, та зайняли 5 місце.

З 13 по 15 лютого 2018 року на базі ЦПТО № 1 м.Харкова проводилося змагання з волейболу, в якому брали участь команди юнаків та дівчат. Хлопці посіли 8 місце, дівчата 1 місце.

5 квітня 2018 року в басейні «Зміна» відбулися змагання з плавання, в якому  приймали участь дівчата і хлопці та посіли 5 місце.

3 травня 2018 року на лижній базі «Динамо» лісопарк відбулися змагання з спортивного туризму, в якому приймали участь юнаки і посіли 4 місце.

В загальному рейтингу наш навчальний заклад посів 5 місце.

За командними та індивідуальними показниками учні нагороджені грамотами, кубками та медалями.

  

  

Спортивні будні центру