Вітання виконувача обов’язків Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року

Читати далі      Немає Коментарів до Вітання виконувача обов’язків Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року

Обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та технічної творчості

Державний професійно-технічний навчальний заклад “Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну” 27 травня прийняв участь в  Обласному огляді-кокурсу художньої самодіяльності та технічної творчості серед ПТНЗ Харківської області. Комісії були представлені кондитерські, кулінарні, художні та ковані вироби. А також присутніх дивували учні груп з професії “Парикмахер” – своїми чудовими образами. А на завершення, […]

Читати далі      Немає Коментарів до Обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та технічної творчості

Виховна година з правил дорожнього руху

У «Регіональному центрі професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» викладач Роденко Д.Д. провів для учнів Центру виховну годину з правил дорожнього руху у рамках Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.

Читати далі      Немає Коментарів до Виховна година з правил дорожнього руху

Акція до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Учні шкіл м. Харкова взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника «Випускникам спеціальних артилерійських шкіл м. Харкова» на території «Регіонального центру професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну».

Читати далі      Немає Коментарів до Акція до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

І місце у Районному конкурсі дитячих малюнків «Харків пам’ятає. Чорнобиль – 35»

Учениця «Регіонального центру професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» Якименко Марина, група 16 «Кухар. Кондитер» посіла І місце у Районному конкурсі дитячих малюнків «Харків пам’ятає. Чорнобиль – 35». У конкурсі, який пройшов у два етапи, взяли участь вихованці та учні районних навчальних закладів.

Читати далі      Немає Коментарів до І місце у Районному конкурсі дитячих малюнків «Харків пам’ятає. Чорнобиль – 35»

Конкурс дитячих малюнків «Харків пам’ятає. Чорнобиль – 35»

У «Регіональному центрі професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» пройшов конкурс дитячих малюнків «Харків пам’ятає. Чорнобиль – 35». Учні груп підготували малюнки та найкращі із низ відправили на районний конкурс.

Читати далі      Немає Коментарів до Конкурс дитячих малюнків «Харків пам’ятає. Чорнобиль – 35»

Чорнобиль: 35 років пам’яті

Сьогодні чергова річниця Чорнобильської катастрофи. 35 років… Але ця трагедія продовжується і сьогодні. Вона забрала багато життів протягом 35-ти років і продовжує забирати їх сьогодні. Людський фактор відіграв величезну роль у цій трагедії, тому ми повинні пам’ятати, що “мирний атом” залежить від нас. Кожен повинен пам‘ятати, що від кожного його кроку і кожної його дії […]

Читати далі      Немає Коментарів до Чорнобиль: 35 років пам’яті

День працівників ракетно-космічної галузі України

«Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» вітає з  День працівників ракетно-космічної галузі України. https://www.youtube.com/watch?v=7pmL1KuyUn8&t=16s&ab_channel=%D0%A6%D0%9F%D0%A2%D0%9E-4

Читати далі      Немає Коментарів до День працівників ракетно-космічної галузі України

Педагогічна рада

У «Регіональному центрі професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» відбулася педагогічна рада. Порядок денний включав річний звіт соціального педагога Нужної Марини Олексіївни, звіт з профорієнтаційної роботи заступника директора Коровкіної Лідії Сергіївни, а також питання організації роботи Центру у період карантину.

Читати далі      Немає Коментарів до Педагогічна рада

Подяка від Фонду «Професійний розвиток Харкова»

Наш Центр отримав лист-подяку від громадської організації «Фонд «Професійний розвиток Харкова». Фонд «Професійний розвиток Харкова», який є партнером Центру, дякує співробітникам нашого навчальному закладу за активну участь у проекті «Ідентифікація, мотивація, часткова кваліфікація і професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб у Східній Україні».

Читати далі      Немає Коментарів до Подяка від Фонду «Професійний розвиток Харкова»