День здоров’я

Традиційно, на початку вересня на подвір’ї  центру було проведено свято для учнів – першокурсників «День здоров’я». Взагалі учні чекають цей день, щоб взяти участь у спортивних змаганнях різного типу, подихати свіжим повітрям, отримати заряд бадьорості, хорошого настрою і яскравих вражень. 13 груп першого курсу взяли участь у святі. Розпочалося свято лінійкою,  урочистого оголошення «Дня здоров’я».  […]

Читати далі      Немає Коментарів до День здоров’я

Навчально планова евакуація

На базі другого відділення «Регіонального центру професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» пройшла навчально планова евакуація учнів та педагогічного колективу.

Читати далі      Немає Коментарів до Навчально планова евакуація

Акція «Піклуємося про довкілля»

У 2 відділенні  «Регіонального центру професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» пройшла акція «Піклуємося про довкілля», яку провели члени ради учнівського самоврядування з груп Е-11 та ЕР-1 під керівництвом Миргородського Михайла, старости групи ЕР-1. Учні прибрали територію, пропололи та полили клумби з квітами перед будівлею Центру.

Читати далі      Немає Коментарів до Акція «Піклуємося про довкілля»

Соняхи пам’яті

13 вересня членами Ради учнівського самоврядування в бібліотеці центру було виготовлено Соняхи пам’яті. Трагічні події російсько-української війни, які розгорнулися на сході України, саме на полях соняхів, які вже поспіли. І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому сонях повинен […]

Читати далі      Немає Коментарів до Соняхи пам’яті

 Бібліотечний урок «Все про книгу»

 У бібліотеці «Регіонального центру професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» для учнів групи №12 бібліотекаром Марухненко А.І. було проведено бібліотечний урок «Все про книгу».

Читати далі      Немає Коментарів до  Бібліотечний урок «Все про книгу»

Зарахування до гуртків художньої самодіяльності

У «Регіональному центрі професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» пройшло зарахування учнів до гуртків художньої самодіяльності, технічної творчості та художньо-прикладного мистецтва.

Читати далі      Немає Коментарів до Зарахування до гуртків художньої самодіяльності

Відбірні змагання до спортивної секції з баскетболу

Керівником з фізичного виховання Кот Ю.М. серед учнів проведено відбірні змагання до спортивної секції з баскетболу. Учні, що показали найкращі результати, зараховані до секції та будуть представляти наш Центр на спортивних змаганнях з баскетболу.

Читати далі      Немає Коментарів до Відбірні змагання до спортивної секції з баскетболу

Відбірні змагання до спортивної секції з волейболу

У «Регіональному центрі професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» серед учнів проводяться відбірні змагання до спортивної секції з волейболу. Учні, що покажуть найкращі результати, будуть зараховані до секції.  

Читати далі      Немає Коментарів до Відбірні змагання до спортивної секції з волейболу

День пам’яті жертв голокосту і злочинів на расовому ґрунті 

Голокост в Украї́ні — систематичне винищення євреїв на українських територіях, окупованих нацистською Німеччиною в 1941–1944 роках За період з 1941 до 1945 року на українських землях загинуло близько 6 000 000 цивільних осіб (українців та представників інших етносів), з яких близько 900.000 євреїв, що проживали в Україні. Сьогодні, 9 вересня, учні групи №27 з професії […]

Читати далі      Немає Коментарів до День пам’яті жертв голокосту і злочинів на расовому ґрунті 

Міжнародний день пам’яті жертв фашизму

9 вересня традиційно відзначається Міжнародний день пам’яті жертв фашизму – день вшанування пам’яті мільйонів військових, полеглих у боях під час Другої світової війни, та мирних жителів багатьох країн і національностей, які загинули внаслідок бойових дій, в окупації, на примусових роботах у Німеччині, у концтаборах та інших місцях примусового тримання, від хвороб та голоду. З 1962 […]

Читати далі      Немає Коментарів до Міжнародний день пам’яті жертв фашизму