Арт-челендж до 150-річчя від дня народження Лесі Українки

У «Регіональному центрі професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» з нагоди 150 років від дня народження видатної української письменниці, громадської діячки Лесі Українки  наші учні взяли участь у поетичному арт-челенджі до святкування ювілею Лесі Українки. Вірші Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) знайомі всім ще змалку, її біографію вивчають у кожному навчальному закладі, про […]

Читати далі      Немає Коментарів до Арт-челендж до 150-річчя від дня народження Лесі Українки

Відкритий урок Мовчан Юлії Миколаївни

У «Регіональному центрі професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» викладач Мовчан Юлія Миколаївна провела відкритий урок в групі 9 з предмету Історія України. Тема: Злука УНР і ЗУНР.

Читати далі      Немає Коментарів до Відкритий урок Мовчан Юлії Миколаївни

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

У «Регіональному центрі професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні учням провели екскурс про події того часу. Відбулись тематичні заходи із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Читати далі      Немає Коментарів до День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Відкритий урок з фізичної культури Андросової Карини Сергіївни

У «Регіональному центрі професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» у групі 20 пройшов відкритий урок з фізичної культури, викладач Андросової Карини Сергіївни провела відкритий урок на тему: «Розвиток координації рухів та гнучкості за допомогою функціонального тренінгу та аеробних рухів під час заняття гімнастикою»  

Читати далі      Немає Коментарів до Відкритий урок з фізичної культури Андросової Карини Сергіївни

Відкритий урок з фізичної культури Котової Катерини Юріївни

У «Регіональному центрі професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» у групі В-11 пройшов відкритий урок з фізичної культури, викладач Котова Катерина Юріївна. Тема уроку: «Гімнастика. Колове тренування для розвитку фізичних якостей»

Читати далі      Немає Коментарів до Відкритий урок з фізичної культури Котової Катерини Юріївни

День майстра «Урок виробничого навчання»

У «Регіональному центрі професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» пройшов День майстра за темою «Урок виробничого навчання».

Читати далі      Немає Коментарів до День майстра «Урок виробничого навчання»

Виставка до Дня святого Валентина

День святого Валентина – це свято романтики, кохання та ніжності. 14 лютого закохані висловлюють свої почуття й обмінюються подарунками, влаштовують романтичні сюрпризи своїй другій половинці. Одним з головних  атрибутом свята є листівка з освідченням у коханні – «валентинка». Її часто роблять у формі сердечок, оздоблюють квітами, ангелами, голубками тощо. До свята всіх закоханих кожна навчальна […]

Читати далі      Немає Коментарів до Виставка до Дня святого Валентина

Інтерактивний урок «Безпечний інтернет»

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо дітьми й молоддю. З цієї нагоди у нашому Центрі викладач інформатики Шилін О.В. підготував […]

Читати далі      Немає Коментарів до Інтерактивний урок «Безпечний інтернет»

Нарада з підготовки осіб, які залучаються до роботи в пунктах проведення ЗНО

10 лютого об 11.00 у форматі ZOOM-конференції відбулася нарада з підготовки осіб, які залучаються до роботи в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Від нашого Центру у нараді брали участь заступники директора Коровкіна Л.С. і Вовк Н.І.

Читати далі      Немає Коментарів до Нарада з підготовки осіб, які залучаються до роботи в пунктах проведення ЗНО

Батьківські збори за участю учнів 11-х класів у форматі ZOOM-конференції

Представники нашого Центру взяли участь у розширених батькiвських зборах у форматі ZOOM-конференцiї для учнів 11-х класів, їх батьків та педагогічних працівників шкіл, керівників закладів професiйно-технiчної та вищої освіти. Пiд час зборiв було обговорено моніторинг успішності учнів11-х класів в розрізі кожного закладу, підготовку до ЗНО-2021.

Читати далі      Немає Коментарів до Батьківські збори за участю учнів 11-х класів у форматі ZOOM-конференції