День відкритих дверей у відділенні ресторанно-готельного господарства, торгівлі та дизайну

26 лютого у відділенні ресторанно-готельного господарства, торгівлі та дизайну ДПТНЗ «Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» відбувся день відкритих дверей, у ході якого наш навчальний заклад відвідали  учні шкіл Холодногірського та Новобаварського районів м. Харкова.

Читати далі      Немає Коментарів до День відкритих дверей у відділенні ресторанно-готельного господарства, торгівлі та дизайну

Конкурс професійної майстерності з професії «Електрогазозварник»

26 лютого у відділенні комунального господарства ДПТНЗ «Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» відбувся конкурс професійної майстерності з професії «Електрогазозварник». Найкраще продемонстрували свої професійні уміння та навички учні: – Гончаров Денис (гр. ЕГ-21) – 1 місце; – Фуфайчев Антон (гр. ЕГ-31) – 2 місце; – Циновий Роман (гр. ЕГ-21) – 3 […]

Читати далі      Немає Коментарів до Конкурс професійної майстерності з професії «Електрогазозварник»

Майстер-клас з бального танцю

У рамках Екскурсія до нашого Центру учнів школи №67 Холодногірського району для учнів школи та учнів груп Кухарів та Перукарів було проведено майстер-клас з бального танцю.

Читати далі      Немає Коментарів до Майстер-клас з бального танцю

Екскурсія до нашого Центру учнів школи №67

ДПТНЗ «Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» відвідали з екскурсією учні школи №67 Холодногірського району.

Читати далі      Немає Коментарів до Екскурсія до нашого Центру учнів школи №67

Виховна година до Дня Героїв Небесної Сотні

У ДПТНЗ «Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» відбулася виховна година до Дня Героїв Небесної Сотні. Для учнів нашого Центру було продемонстровано відео презентацію присвячену подіям майдану. Також наш Центр відвідав учасник майдану, ветеран АТО із лекцією про ти події.

Читати далі      Немає Коментарів до Виховна година до Дня Героїв Небесної Сотні

Міжнародний день рідної мови

20 лютого учні  нашого Центру у супроводі методиста Печенезької В.О. та бібліотекаря Марухненко А.І. відвідали Харківську бібліотеку для юнацтва. Завідуюча бібліотекою Захаріна В.О. організувала для учнів брейн-ринг «Що ми знаємо про рідну мову».

Читати далі      Немає Коментарів до Міжнародний день рідної мови

День Героїв Небесної Сотні

19 лютого учні групи №28 нашого Центру у супроводі методиста Печенезької В.О. та бібліотекаря Марухненко А.І. відвідали Харківську бібліотеку для юнацтва. Для учнів завідуючою бібліотекою Захаріною В.О. було організовано просвітницький захід «Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні». Також у ІІ відділенні Центру для учнів було проведено лекцію біля стенду «Герої Небесної Сотні».

Читати далі      Немає Коментарів до День Героїв Небесної Сотні

Брейн-ринг до Дня закоханих

18 лютого у ДПТНЗ «Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» відбувся брейн-ринг до Дня закоханих.

Читати далі      Немає Коментарів до Брейн-ринг до Дня закоханих

Кохання-вогонь і лід, поезія і проза

До Дня закоханих учні нашого Центру випустили черговий випуск газети «Учнівський барометр» під назвою «Кохання-вогонь і лід, поезія і проза».

Читати далі      Немає Коментарів до Кохання-вогонь і лід, поезія і проза

КВК до Дня закоханих

14 лютого у гуртожитку ДПТНЗ «Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» відбувся КВК до Дня закоханих. Який організувала бібліотекар нашого Центру – Марухненко А.І., також активну участь взяли члени клубу «Юний талант». Учні були поділені на 2 команди – команда хлопців та команда дівчат. Команда приймали участь у різноманітних конкурсах.

Читати далі      Немає Коментарів до КВК до Дня закоханих