ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ РЕСТОРАННО — ГОТЕЛЬНОГО, КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТОРГІВЛІ ТА ДИЗАЙНУ»   ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ БЕЗ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ ТА НМТ НАВЧАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ: на базі  9 класів  (з отриманням повної загальної середньої освіти) Кухар. Кондитер. (3 р) Живописець. Оформлювач вітрин, приміщень та будівель. (3 р) Офіціант. Бармен. (3 р) Перукар […]

Читати далі      Немає Коментарів до

Секрети кожної професії

26.02.2024 року наш навчальний заклад провів профорієнтаційний захід для учнів Харківського ліцею №13. Учні ознайомилися з переліком професій та умовами вступу, переглянули відеоролик «Секрети кожної професії»  

Читати далі      Немає Коментарів до Секрети кожної професії

24 лютого 2024 року

24 лютого 2024 року – друга річниця початку повномасштабної війни, цей день в історії Саме 24 лютого 2022 року о 3:40 ранку Росія віроломно розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. Сьогодні — друга річниця початку повномасштабного вторгнення.  Наші захисники і захисниці щодня роблять все можливе, щоб зовсім скоро в Україні пролунала пісня Перемоги. Слава Україні!

Читати далі      Немає Коментарів до 24 лютого 2024 року

Секрети професії Кухар

Сьогодні в нашому навчальному закладі проводиться профорієнтаційний захід «Секрети професії Кухар» для школярів міста Харкова та Харківської області, а також випускників інших регіонів України. Ласкаво запрошуємо всіх охочих, небайдужих до професії кухаря долучитися до нашого заходу!  

Читати далі      Немає Коментарів до Секрети професії Кухар

День рідної мови

Читати далі      Немає Коментарів до День рідної мови

День Героїв небесної Сотні

Читати далі      Немає Коментарів до День Героїв небесної Сотні

День пам’яті героїв Небесної Сотні

Кожного року 20 лютого в Україні вшановують пам’ять героїв Небесної Сотні. Щоб відзначити події Євромайдану, які сталися десять років тому. У 2024 році День Героїв Небесної Сотні буде проходити під лозунгом “Залишаємося гідними своїх героїв”.

Читати далі      Немає Коментарів до День пам’яті героїв Небесної Сотні

19 лютого – День Державного Герба України

Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті – національний символ українців часів визвольних змагань XX століття, який  має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого герба. Тризуб має тисячолітню історію, починаючи з князівського роду Рюриковичів. Цікавим фактом є […]

Читати далі      Немає Коментарів до 19 лютого – День Державного Герба України

Handicap International (Humanity & Inclusion)

15.02.2024 Handicap International (Humanity & Inclusion) – міжнародна незалежна та неупереджена гуманітарна організація, створена для надання допомоги та підтримки розвитку, яка не має релігійної чи політичної приналежності та націлена на подолання проблем бідності та ізоляції, конфліктів та катастроф, провела другий безкоштовний тренінг-лекцію на нагальне питання: підготовку до конфліктів та захисту (СРР). Форма проведення онлайн. Присутні […]

Читати далі      Немає Коментарів до Handicap International (Humanity & Inclusion)

16 лютого в Україні відзначається День єднання. Це державна ініціатива, яка була вперше проведена 16 лютого 2022 року згідно з Указом Президента України.

Ідея Дня єднання виникла на початку лютого 2022 року, коли з’явилася інформація про те, що саме 16 лютого росія може здійснити повномасштабне вторгнення в Україну. У цей день українців закликали підняти державні прапори на будинках і спорудах. Це свято є символом єдності та солідарності українського народу в обличчі зовнішніх викликів та загроз.  

Читати далі      Немає Коментарів до 16 лютого в Україні відзначається День єднання. Це державна ініціатива, яка була вперше проведена 16 лютого 2022 року згідно з Указом Президента України.