Спортивна робота

Мета і завдання фізичного виховання у освітньому закладі:

Фізичне виховання є невід’ємною складовою частиною навчання і професійної підготовки здобувачів освіти. Воно спрямоване на зміцнення здоров’я, поліпшення фізичної і професійно-прикладної підготовленості.

Мета фізичного виховання – формування фізичної культури особистості.

Для досягнення поставленої мети передбачається рішення наступних виховних, освітніх, розвиваючих і оздоровчих завдань:

– формування усвідомленого розуміння соціальної ролі фізичної культури в розвитку особистості і підготовки її до професійної діяльності;

– оволодіння цілісною системою знань науково-біологічних і практичних засад фізичної культури і здорового способу життя;

– формування мотиваційно-ціннісного ставлення до фізичної культури, здорового способу життя, фізичного самовдосконалення і самовиховання, потреби в регулярних заняттях фізичними вправами і спортом;

– оволодіння системою практичних умінь і навичок, що забезпечують збереження і зміцнення здоров’я, психічне благополуччя;

– розвиток і вдосконалення психофізичних здібностей, якостей і властивостей особистості, самовизначення у фізичній культурі;

– забезпечення загальної і професійно-прикладної фізичної підготовленості, що визначає фізичну готовність до майбутньої професії;

– придбання досвіду творчого використання фізкультурно-спортивної діяльності в побуті, в сім’ї і на виробництві для досягнення життєвих і професійних цілей.

В умовах воєнного стану в нашому освітньому закладі – навчання фізкультури здійснюється у дистанційному форматі. На перший погляд це надскладне завдання, адже спортивні дисципліни потребують інвентарю, простору та особистої присутності вчителя. Утім, вихід є! Головне – експериментувати та не зупинятися. Насамперед для організації дистанційних занять з фізичної культури можна використовувати наступні платформи:

  1. Google Classroom – завдяки цьому сервісу можна проводити тести, вікторини, ділитися враженнями від уроку, надсилати зворотний зв’язок. Здобувачам освіти надзвичайно важливо спілкуватися з викладачем.
  2. Viber, Telegram, Direct в Instagram, Messenger у Facebook – месенджери підходять для зручного спілкування зі здобувачами освіти. Із ними можна втілити індивідуальний та груповий підхід. Якщо в здобувачів освіти чи батьків виникнуть запитання до виконання будь-якої вправи, вони можуть поставити їх у зручному месенджері та навіть отримати відеовідповідь.
  3. YouTube та Google Drive – зручні платформи для розміщення відеоуроків та інших матеріалів для здобувачів освіти.
  4. Відеочати для проведення дистанційного уроку фізичної культури в реальному часі. Необхідно провести три етапи роботи: підготовку (розминку), основну частину та завершальну.

 

День зовнішньої розвідки в Україні

День зовнішньої розвідки в Україні відзначається щорічно 24 січня та має цікаве історичне коріння. Саме цього дня у 1919 році в Українській Народній Республіці був створений перший підрозділ загальнодержавної розвідки. Це стало важливим кроком у створенні системи розвідувальних структур національного рівня.  В цей день наш навчальний заклад взяв участь у спортивному челенжі, участь приймали здобувачі освіти І –ІІІ курсу. Здобувачі освіти виконували різноманітні вправи для підтримки свого фізичного, емоційного та духовного стан.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________________________________________________________

 

Викладач фізичного виховання Юлія Кот провела інтерактивні міні-змагання серед першокурсників «Нація нескорених: козацькому роду нема переводу».

     Під час проведення змагань найчастіше лунали слова: громадянський обов’язок, боротьба за незалежність, мужність та відвага.

Участь у Спартакіаді з волейболу викладача фізвиховання КОТ Юлії

Як відомо,  у Харкові стартувала  ХІІ традиційна Спартакіада з масових видів спорту «Битва департаментів, КП та районних адміністрацій міста-героя Харкова».

Викладач фізичної культури Кот Юлія Миколаївна представляла навчальний заклад у складі команди Холодногірського району.

7 вересня команда Холодногірського району посіла 2 місце. Вітаємо, Юлія Миколаївна! Пишаємось, що наш навчальний заклад і його колектив продовжує підкорювати вершини незважаючи ні на що!

 

«Якщо не бігаєш, поки здоровий,
доведеться побігати, коли захворієш.»

Авіценна