Вікторина з правил дорожнього руху

6 грудня 2018 року в навчальному закладі була проведена вікторина з правил дорожнього руху  в рамках Десятиріччя дій з безпеки дорожнього руху під керівництвом викладача Вівденко Сергія Евгенійовича.

У 2011 р. в Україні офіційно стартувало проголошене ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху (2011-2020 рр.). Його мета – скоротити людські втрати у дорожньо-транспортних пригодах шляхом впровадження спеціальних дій на регіональному, національному та глобальному рівнях.

Головними чинниками ризику ДТП є перевищення швидкості, алкогольне сп’яніння водія, відсутність захисних шоломів у мотоциклістів, а також невикористання ременів безпеки та утримуючих пристроїв для дітей. ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я) протягом вказаних десяти років надаватиме технічну підтримку національним ініціативам, спрямованим на підвищення безпеки дорожнього руху.

Глобальний план безпеки дорожнього руху, розроблений Комісією ООН, визначає п’ять основних напрямків боротьби з аваріями на дорогах. Зокрема, він передбачає створення ефективної системи безпеки дорожнього руху, проектування безпечних доріг, наявність активних і пасивних засобів захисту в автомобілях, безпечну поведінку учасників дорожнього руху та своєчасне надання медичної допомоги.

«Заходи, визначені у Глобальному плані безпеки дорожнього руху, у випадку їх успішного втілення, допоможуть врятувати до 2020 р. близько 5 млн. людських життів і попередити 50 млн. важких травм», – наголошує один із представників ВООЗ.

Опубліковано 06 Dec 2018 в 9:30 am. Рубрика: Новини.
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS.
Ви можете залишити коментар або трекбек до свого сайту.

Ваш коментар