Обласна олімпіада

 

Підсумки І етапу олімпіад предметів загальноосвітньої підготовки 2019

Результати участі учнів в (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів серед учнів ПТНЗ області:

2019/2020 н.р
  місце ПІБ учасника ПІБ викладача
Українська

Мова та література

10 Лахман Олеся Шептуха Олена Валеріївна
Математика 14 Вдов Надія Єгоршина Лілія Володимирівна
Англійська мова 3 Яхниця Павло Вернигора Олена Іванівна
Фізика 5 Деревич Вадим Коровкіна Лідія Сергіївна
Історія 9 Рамаєв Іван Мовчан Юлія Миколаївна
Хімія 3 Бестелесна Марія Давидюк Світлана Олександрівна
Біологія 21 Коваленко Юлія Матлай Анна Володимирівна
Інформатика 18 Рябченко Олег Лисак Ольга Іванівна
 
Конкурс Яцика Деревич Вадим 7 місце підготувала Лисак Ольга Іванівна
Конкурс Шевченка підготувала Надолинна Наталія Володимирівна

І курс – 11 місце Деревич Вадим

ІІ курс – 19 місце Світлична Дарина

ІІІ курс – 16 місце Шевченко Оксана

Розробка виховного заходу – 12 місце, Угрімова Оксана Володимирівна

 

2018/2019 н.р

Предмет ПІБ місце Підготував учня ПІБ ПП
Інформатика Полях Андрій (гр. В-11) 25 Мазько-Ярох С.В.
Українська мова та література Сазонова Валерія (гр. 5) 20 Надолина Н.В.
Історія Рамаєв Іван (гр. ЕГ-11) 2 Мовчан Ю.М.
Хімія Бестелесна Марія (гр. 7) 2 Давидюк С.О.
Математика Щербінін Ігор (гр. С-31) 16 Єгоршина Л.В.
Іноземна мова (англійська) Яхниця Павло (гр. 20) 4 Угрімова О.В.
Фізика Сазонова Валерія (гр. 5) 5 Коровкіна Л.С.
Біологія Тарануха Юлія (гр. 4) 2 Давидюк С.О.
Правознавство
Охорона праці  Чумаченко Тетяна  10  Роденко Д.Д.

Командне місце в 2019 році –

 

 

2016/2017 н.р

Предмет

ПІБ

місце Підготував учня ПІБ ПП
Інформатика Руденко Максим 23 Слюта Д.С.
Українська мова та література Вайс Владислав 29 Прокопенко А.Ф.
Історія Сендецький Андрій 26 Надолина Н.В.
Хімія Сердюк Роман 8 Давидюк С.О.
Математика Плугатирьов Олександр 15 Вовк Н.І.
Іноземна мова (англійська) Губчик Ігор 3 Вернигора О.І.
Фізика Василенко Олександр 26 Слюта Д.С.
Біологія Васьковський Дмитро 6 Давидюк С.О.
Правознавство Кузнецов Микита 17 Єльникова Ю.О.
Охорона праці Василенко Олександр 23 Горбатенко З.М.

Командне місце в 2017 році – 20 з 37

 

2017/2018 н.р

Предмет

ПІБ

місце

Підготував учня ПІБ ПП

Навчальна група

Інформатика Волобуєв Максим 16 Єгоршина Л.В. В-11
Українська мова та література Підкопай Карина 10 Надолина Н.В. №8
Історія Жуков Дмитро 21 Надолина Н.В. ЕРВ-1
Хімія Бестелесна Марія 5 Давидюк С.О. К-7
Математика Руденко Максим 7 Вовк Н.І. В-31
Іноземна мова (англійська) Сидоренко Данило 12 Федоріщева А.О. К-7
Фізика Росоха Наталія 7 Коровкіна Л.С. О-14
Біологія Васьковський Дмитро 2 Давидюк С.О. С-31
Правознавство Безпалий Богдан 11 Єльникова Ю.О. ЕРВ-1
Охорона праці Борисенко Анна 5 Роденко Д.Д. №2

Командне місце в 2018 році – 7 з 32