Головна

Центр є підпорядкованим Міністерству освіти і науки України державним професійно-технічним навчальним закладом третього атестаційного рівня, що здійснює перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників та молодших спеціалістів, пов’язаних з упровадженням  новітніх технологій виробництва чи сфери послуг, з формуванням у них необхідних економічних і організаційно-управлінських знань та комп’ютерної грамотності. Центр може здійснювати підготовку робітників високого рівня кваліфікації з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів, професійно-технічне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення.

1

Головним завданням Центру є забезпечення права громадян України на професійне навчання відповідно до їх покликань, інтересів і здібностей з метою задоволення потреб економіки країни у кваліфікованих і конкурентоспроможних на ринку праці робітниках.

З приходом до керівництва навчального закладу нової команди на чолі з директором Кузнецовим Віктором Миколайовичем (2004 рік) розпочався процес оновлення навчально-матеріальної бази, запровадження інноваційних технологій, процес зміни кадрової політики.

Нового змісту набуло соціальне партнерство. Навчальний заклад почав брати участь у різноманітних міжнародних проектах. Культура навчального закладу, естетика і оформлення стали зразковими.

2

Відповідно до Законів України «Про засади державної мовної політики» та «Про освіту» у навчальному закладі мовою освітнього процесу є державна мова – українська мова.

За 12 років роботи навчальний заклад знаходився в режимі постійного реформування і за змістом надання професійної підготовки відповідав вимогам часу.

Статус: «Професійно-технічне училище», «Центр професійно-технічної освіти» були передумовою до створення сучасного багатопрофільного навчального закладу Державний професійно-технічний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну». (Наказ Міністерства освіти і науки України від 20.03.2017 року № 419)

На даний момент створений регіональний центр нараховує від 850 до 1000 учнів, за структурою складається з 2 відділень:

Підготовка здійснюється за 17 сучасними професіями у відповідності до вимог ринку праці, а саме:

 • Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів
 • Кухар.
 • Кухар. Кондитер.
 • Офіціант. Бармен.
 • Перукар. (Перукар-модельєр).
 • Художник розмалювання по дереву
 • Живописець. Оформлювач споруд, приміщень і будівель.
 • Майстер ресторанної зали.
 • Конторський офісний службовець.
 • Агент з організації туризму. Адміністратор.
 • Касир (в банку).
 • Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування. Електрозварник ручного зварювання. Майстер з надання ремонтних послуг на дому (електрик, столяр, електрогазозварник, сантехнік);
 • Монтажник систем вентиляції, кондиціювання повітря, пневмотранспорту й аспірації. Електрозварник ручного зварювання – фахівець з покрівлі, виготовлення та монтажу систем водовідведення.
 • Оператор поштового зв’язку. Адміністратор.
 • Газоелектрозварник.
 • Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Рихтувальник кузовів;
 • Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Рихтувальник кузовів. Водій автотранспортних засобів (категорія «В»);
 • Електромонтер охоронно-пожежної сигналізації: Установка побутових систем сигналізації.

Виробниче навчання проводиться під керівництвом досвідчених майстрів у навчальних майстернях.

Виробнича практика організовується на підприємствах готельно-ресторанного бізнесу, торгівлі, сфери послуг, у банківських установах, тощо.

До складу навчального закладу входять: гуртожиток, їдальня, спортивна зала, спортивно-технічний клуб, читальна зала і бібліотека.

У центрі працюють гуртки: «Драматичний», «Модельна студія», «Вокально-хоровий», «Агітбригада», «Танцювальний», спортивні секції, бібліотечний гурток «Учнівський барометр», предметні гуртки.

У центрі працюють спортивні секції: «Міні-футбол», «Настільний теніс». Збірні команди центру беруть активну участь в Спартакіаді.

Учні отримують сучасні умови для навчання, проживання та відпочинку.

Гуртожиток знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Полтавський шлях, 190/3.

Наявність місць в гуртожитку: 110

Проживання в гуртожитку безкоштовне.

Навчання безкоштовне.

Зарахування на навчання відбувається без результатів зовнішнього незалежного оцінювання знань.

Всім учням з 1 вересня виплачуються стипендія у розмірі до 1600 грн.

 

Опубліковано 26 Jan 2012 в 3:13 pm. Рубрика: Слайдер.
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS.
Коментарі і пінг поки що закриті.

Коментарі закриті.